Katalog

Włączone filtry:

Zobacz nasze Aukcje

Komody

Stylowe Komody

Komoda również może i powinna mieć swój charakter - styl, który pasuje do nas jak i do wnętrza naszego domu czy mieszkania. Wnętrza urządzone schludnie oraz z klasą niekoniecznie muszą opierać się na propozycjach z katalogów, wprost przeciwnie, powinny być dla nas pieszczotą i kwintesencją tego, co w naszym osobliwym rozumieniu je...

Stylowe Komody

Komoda również może i powinna mieć swój charakter - styl, który pasuje do nas jak i do wnętrza naszego domu czy mieszkania. Wnętrza urządzone schludnie oraz z klasą niekoniecznie muszą opierać się na propozycjach z katalogów, wprost przeciwnie, powinny być dla nas pieszczotą i kwintesencją tego, co w naszym osobliwym rozumieniu jest klasą samą w sobie. Aranżacja domu i mieszkania to nie łatwe zadanie, ale warto powziąć je z zaangażowaniem i skutecznie realizować własne wizje i pomysły. Modnymi i chętnie wybieranymi stylami jest styl loftowy i styl vintage. 

Styl loftowy to wyważona i dobrze pojęta ekstrawagancja i nonszalancja. W otwartej przestrzeni można, a nawet trzeba postawić na wyszukane i oryginalne pod każdym kątem meble. Ponieważ nie ma ich być wiele, te które wybieramy, bezspornie powinny zwracać uwagę n siebie. Z całą pewnością w pomieszczeniach powinny stanąć więc komody i witryny.  Nawiązanie do stylu industrialnego jest nie tylko mile widziane, ale wprost oczekiwane. Z powodzeniem może to być komoda z finezyjnie pomalowanymi na różne kolory szufladami, bądź artystyczna asymetria samej konstrukcji. Drewno przemalowane na kolor stali to element niesamowicie charakterystyczny. Ważne, by komody szafki w stylu loftowym miały swoją osobowość, a więc posiadały własną historię. Często produkuje się je ze starego drewna pochodzącego ze statków, mostów, a nawet budowli mieszkalnych.

Więcej

Jest 379 produktów.

Pokazuje 1 - 379 z 379 elementów