KOMODA BLACKBURN GK #207 Mango lakierowane Szary metal 195x45x90 cm B 9238
| Szerokość | 195 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 98 kg |
| Kolor | Szary metal |
| Seria | BLACKBURN |
| Drewno | Mango |
| Nogi | Metalowe |
| Model | 3 szuflady |
| Materiał wykonania | Drewno + metal |
| Wykończenie | Lakier |
| Montaż | złożone |
| Styl | Loftowy / Industrialny |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Blackburn
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Produkty podobne
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-14 dni















