PARIS STÓŁ ROZKŁADANY #111 Drewniany DĘBOWY Olejowany Dąb 80x80-130 cm B 8707
PARIS Stół rozkładany #111 Dąb olejowany 80x80-130 cm
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość | 75 cm |
| Długość | 80-130 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Grubość nogi | 7,5 cm |
| Waga | 39 kg |
| Model | Nogi skośne |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (120 PLN) | 120 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 180 PLN) | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Padua
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Produkty podobne
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni













