STÓŁ ROZKŁADANY DĘBOWY PARIS #123 Drewniany olejowany 140-180-220x90 cm B 8710
PARIS Stół rozkładany #123 Dąb olejowany 90x140-220 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Wysokość | 75 cm |
| Długość | 140-180-220 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Grubość nogi | 7,5 cm |
| Waga | 63 kg |
| Model | Nogi proste |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Padua
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Produkty podobne
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
















