PADUA STÓŁ ROZKŁADANY #2520 Dębowy olejowany Dąb 100x200-250-300 cm B 10001
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Wysokość | 75 cm |
| Długość | 200-250-300 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Grubość nogi | 5,5-8 cm |
| Drewno | Dąb |
| Materiał wykonania | Drewno |
| Wykończenie | Olej |
| Montaż | nogi do montażu |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Padua
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Produkty podobne
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
Dostępny NA ZAMÓWIENIE


























