TOULOUSE STÓŁ ROZKŁADANY #14 Mango lakierowane 140-220x90 cm B 9552
| Szerokość | 140-180-220 cm |
|---|---|
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 60 kg |
| Kolor | Brązowy |
| Drewno | Mango |
| Materiał wykonania | Drewno |
| Wykończenie | Lakier |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Toulouse
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-21 dni
Produkty podobne
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-21 dni
Dostępny NA ZAMÓWIENIE









