RAMA OAK HEART #02 Łóżko Drewniane 160x200 cm Dąb olejowany B 9534
| Szerokość | 184 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Długość | 228 cm |
| Powierzchnia spania | 160x200 |
| Waga | 134 kg |
| Seria | OAK HEART |
| Drewno | Dąb |
| Materiał wykonania | Drewno |
| Wykończenie | Olej |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 850 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 850 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Oak heart
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Produkty podobne
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-14 dni
Dostępny NA ZAMÓWIENIE








