BARK KOMODA #214 Akacja lakierowana + Podświetlenie 145x40x101 cm B 9646
| Szerokość | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 101 cm |
| Waga | 84 kg |
| Kolor | Ciemny brąz |
| Seria | BARK |
| Drewno | Akacja |
| Materiał wykonania | Drewno |
| Wykończenie | Lakier |
| Montaż | złożone |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Bark
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Produkty podobne
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni








