Rodez

Podstawą projektu jest styl francuskiej posiadłości wiejskiej - interpretacja klasycznego stylu posiadłości wiejskiej. Cechą szczególną jest to, że zamiast białego, lakier ma stonowany brąz. Z tymi meblami wniesiesz czystą przytulność do swojego domu. Ciemne wykończenie dopełnia udany wygląd zewnętrzny i tworzy wizualną głębię. Faktura drewna za...

Podstawą projektu jest styl francuskiej posiadłości wiejskiej - interpretacja klasycznego stylu posiadłości wiejskiej. Cechą szczególną jest to, że zamiast białego, lakier ma stonowany brąz. Z tymi meblami wniesiesz czystą przytulność do swojego domu. Ciemne wykończenie dopełnia udany wygląd zewnętrzny i tworzy wizualną głębię. Faktura drewna zachwyca nie tylko swoją solidnością, ale także ekscytującym usłojeniem, które jest szczególnie efektowne dzięki wykończeniu lakierem. W ten sposób seria łączy w sobie naturę i design, tworząc wyjątkową atmosferę w salonie lub jadalni.

Wygląd jest również przekonujący na całej linii: uchwyty i dekoracje z ciemnego metalu, fazowane, faliste krawędzie i imponujące usłojenie drewna, które natychmiast przyciąga wzrok - te meble z litego drewna emanują przytulnością na wskroś. Absolutnym hitem są oczywiście listwy w stylu francuskiej posiadłości wiejskiej.

Meble z pewnością wywołają poruszenie, design jest dość niezwykły, dzięki kunsztownym dekoracjom z czarnego metalu na frontach nadal zachwyca ekstrawaganckimi detalami. Dodatkowo, ciekawe akcenty kolorystyczne - ciemna lakierowana powierzchnia nadaje meblom rustykalnego uroku i szczególnie pięknie podkreśla indywidualne usłojenie drewna mango w solidnej jakości. Widoczny ślad płaszczyzny i małe wybrzuszenia w drewnie opowiadają własną historię - i sprawiają, że meble są solidne i jedyne w swoim rodzaju.

Więcej

Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów