City

Seria o asymetrycznym designie łączy w sobie nowoczesny styl z indywidualnym charakterem. Wykonane z ciemnego żelaza i lakierowanego na brązowo drewna akacjowego. Zintegrowane oświetlenie LED z tyłu umiejętnie ustawia scenę dla wszystkich Twoich ulubionych przedmiotów - i tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniu dzięki pośredniemu światłu. Naj...

Seria o asymetrycznym designie łączy w sobie nowoczesny styl z indywidualnym charakterem. Wykonane z ciemnego żelaza i lakierowanego na brązowo drewna akacjowego. Zintegrowane oświetlenie LED z tyłu umiejętnie ustawia scenę dla wszystkich Twoich ulubionych przedmiotów - i tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniu dzięki pośredniemu światłu. Najważniejszym elementem projektu jest wizualna gra metalu i drewna.

Meble wykonane ze starego drewna pochodzącego z recyklingu zachwycają nie tylko rustykalnym wyglądem – niezwykła struktura powierzchni jest również doświadczeniem dotykowym . Seria łączy nowoczesne i oryginalne elementy w harmonijny zestaw, który pozostawia niezatarte wrażenie zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i w stylowym lofcie.

Żywe usłojenie tworzy niepowtarzalny element z każdego kawałka i nadaje każdemu salonowi niepowtarzalny urok.

Nowoczesne meble w uroczym stylu industrialnym z serii CITY będą przyciągać wzrok w salonie i jadalni. Dzięki zastosowaniu litego drewna akacjowego szerokie półki charakteryzują się stabilnością i trwałością.

Więcej

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów