STÓŁ ROZKŁADANY PARIS #114 Dąb Drewniany DĘBOWY Olejowany 160-225-290x90 cm B 8713
PARIS Stół rozkładany #114 Dąb olejowany 90x160-290 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Wysokość | 75 cm |
| Długość | 160-225-290 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Grubość nogi | 7,5 cm |
| Waga | 86 kg |
| Model | Nogi skośne |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (170 PLN) | 170 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 230 PLN) | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Padua
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Produkty podobne
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
















