SZAFKA RAILWAY #1003 Drewniana Mango LOFT Woskowane 50x50x60 cm B 8027
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 19 kg |
| Kolor | Jasny brąz |
| Model | Szuflady |
| Styl | Loftowy / Industrialny |
| Odbiór Osobisty - Bochnia | 0 PLN |
|---|---|
| Odbiór Osobisty - Kraków (do 7 dni) | 0 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| Zadbano SA - Dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (120 PLN) | 120 PLN |
| Kurier Rohlig Suus - wysyłka 24h (Pobranie 180 PLN) | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Railway MANGO LOFT Natural
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Czas wysyłki: 24 godziny
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
Produkty podobne
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni
Czas wysyłki: 7-14 dni










